Danganronpa Trilogy (PS4) Anglická verze

Kód: 11170
Akce
Neohodnoceno
999 Kč 999 Kč včetně DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krabicová distribuce(použité)

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Osobní odběr
Osobní odběr
Osobní odběr ZDARMA v Ostravě
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

DanganRonpa: Trigger Happy Havoc
Hope’s Peak Academy je domovem nejlepších a nejtalentovanějších Japonských studentů-svietielok naděje pro budoucnost. No tato naděje z náhle umírá, když se Makoto Naegi a jeho spolužáci ocitnou zajetí ve škole, odříznuti od okolního světa a hračkami zvláštního, vražedného malého medvídka jménem Monokuma. Ten štve studentů proti sobě a slibuje svobodu těm, kteří dokáží zabít své spolužáky.
Je tak jen na vás, abyste zjistili, kdo Monokuma skutečně je a proč jste byli uneseni ze světa, který jste kdysi znali. No dejte si pozor, co si budete přát-někdy není nic vražednejšie než samotná pravda ...
Zajatí ve škole, která se stala vězením, studenti zběsile vraždí jeden duze. Vaším úkolem je prošetřit každý incident, hledat stopy a mluvit se svými spolužáky, abyste dokázali dostat na kloub každé brutální vraždě!
Podlý Monokuma slouží jako soudce, porota a popravčí ve světě plném zoufalých brutálních vražd, kde přichází stále s podezřením, rozebírá slova studenty a používá je proti nim, odhaluje jejich lži a dělá tak napětí ještě silnější.
Získejte spolužáků na svou stranu při každém vyšetřování, vystavte z nich informace a zjistěte, kdo to udělal. A když to zjistíte, aktivujte své smysly a přesné načasování, abyste dokázali předejít dalším vraždám a zachránili si kůži.
Užijte si originální zážitek podle svého vkusu-celá hra je totiž nadabována jako v angličtině, tak v originálním japonském.

Danganronpa 2: Goodbye Despair
Kdysi populární turistická destinace Jabberwock Island zůstává nyní podivně nedotčeným a neobývaným ostrovem. Vy a vaši spolužáci z elitní Hope’s Peak Academy jste se dostali na tento ostrov díky Vaší učitelce na školní výlet. Každý, jak se zdá, se baví na slunci ... dokud se Monokuma nevrátí aby opět začal svou vražednou hru! Uvězněn na tomto vražedném ostrově spočívá Vaše jediná naděje na únik ve vyřešení záhad ostrova. Ale pozor, pravda může být někdy skutečným zoufalstvím ...
Vražda je jediný způsob, jak uniknout, když jste uvězněn na tomto ostrově. Když Vaši spolužáci začnou padat jako kokosové ořechy, musíte se vnořit do každé vražedné události, hledat stopy a vést dialogy se svými spolužáky abyste odhalili příležitost, motiv a důvod že za každou vraždou!
Hrajte jeden na jednoho ve zcela nových minihrách s ostatními studenty v režimu Class Trial, demaskujte jejich falešné pravdy a pomocí důkazů odhalte, co se opravdu stalo. Ale pozor! Pokud student není přesvědčen, vyzve Vás v režimu Rebuttal showdownu a přinutí Vás obhájit svou argumentaci!
Porovnejte své důkazy s argumenty spolužáků a odhalte, kdo mluví skutečně pravdu. Jakmile máte podezřelého, rozehrajte s ním partii v různých, na čase a reflexech založených, herních systémech na odhalení konečné pravdy a unikněte z ostrova živý!

Danganronpa V3: Killing Harmony
Vítejte v novém světě Danganronpa a připravte se na největší a dosud nejlegračnější část série Danganronpa . Hra se odehrává v"psycho-cool" prostředí, nové obsazení šestnácti postav se ocitá zajatých a uvězněné ve škole. V tomto vězení budou někteří zabiti, někteří se stanou vrahy a někteří budou potrestáni. Prožijte nové rychle laděné vyšetřování s těžkými důsledky a odhalte zvrácené případy vražd a vašeho suďte ho nové přátele na smrt.     

Parametry

Kategorie: PS4
Záruka: Rok
Herní žánr: Akční,Dobrodružný,Rpg
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: