FIFA 21 XBOX (XONE) Anglická verze

Kód: 10563
Výprodej
Neohodnoceno
299 Kč –40 %
FIFA 21 XBOX (XONE)  Anglická verze
299 Kč –40 % 179 Kč 179 Kč včetně DPH
Skladem (1 ks)

Krabicová distribuce (použitá)

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Osobní odběr
Osobní odběr
Osobní odběr ZDARMA v Ostravě
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Užijte si nové možnosti, jak spojit síly a předvést svůj styl na ulici i na stadionu. FIFA 21 s podporou enginu Frostbite™ přináší novinky, díky kterým si budete moct naplno vychutnat společná vítězství v režimech VOLTA FOOTBALL a FIFA Ultimate Team™, užít si novou úroveň realističnosti herního systému, jenž vás odmění za kreativitu a kontrolu, a možnost postarat se o každý aspekt v režimu Kariéra a zakusit bezkonkurenční autentičnost zaručující nejrealističtější zpracování virtuálního fotbalu.

HRATELNOST

Vytvořte si více gólových příležitostí než kdy předtím díky zcela novým dynamickým útočným systémům v rámci dosud nejinteligentnější hratelnosti v sérii FIFA.

Ve FIFA 21 se velkého vylepšení dočkaly inteligence hráčů a rozhodování v situacích s míčem i bez něj. Výsledkem je realističtější a informovanější pohyb, intenzivnější situace 1 na 1 a vytvoření podmínek pro fantastický fotbalový zážitek, který vás odmění za kreativitu a kontrolu po celém hřišti.

Agilní driblink – Ve fotbale mohou situace 1 na 1 vyústit v brankové příležitosti, které určí ráz utkání. Ve FIFA 21 budete mít díky systému hbitého driblinku více nástrojů, jak přejít přes obránce. Díky rychlé práci nohou získáte větší kontrolu a odezvu pro udržení míče a vytvoření prostoru v situacích jeden na jednoho. Nová finta s překulením míče („most“) nebo překulení míče s naznačením otočky rozšíří vaše možnosti, jak se rychle probojovat přes obránce.

Systém inteligentní poziční hry – Schopnost být ve správný čas na správném místě pro převzetí míče, vložení nohy do klíčové přihrávky soupeře nebo k obrannému zákroku odvracejícímu gólovou pohromu odlišuje nejlepší fotbalisty světa od ostatních. Systém inteligentní poziční hry ve FIFA 21 zlepšuje chování virtuálních fotbalistů, kteří po vzoru svých skutečných protějšků chápou prostor a čas na hřišti. Nejlepší fotbalisté tak lépe předvídají hru, inteligentněji se pohybují po trávnících a zaujímají výhodnější postavení. Špičkoví útočníci se nebudou pouštět do zběsilých náběhů a pohlídají si ofsajdovou linii podle postavení posledního obránce, tvůrci hry si budou hledat prostor k operování mezi řadami, zatímco nejlepší obránci budou efektivněji blokovat dráhy přihrávek, což soupeři ztíží vytváření gólových příležitostí.

Kreativní náběhy – FIFA 21 vám dá do ruky nové nástroje, jak ovlivňovat pohyb spoluhráčů bez míče. Jde o revoluci ve vytváření útočných situací poskytující další způsoby, jak prolomit soupeřovu obranu:

Řízené náběhy – Převezměte plnou kontrolu nad směrem náběhů svých spoluhráčů – po aktivaci náběhu krátce pohněte pravou páčkou.
Řízené narážečky – Rozhodněte, kam má po přihrávce spoluhráč dál běžet – provedete to okamžitým krátkým potažením pravé páčky v požadovaném směru.
Uzamčení hráče – Stisknutím obou páček při útočné akci omezíte ovládání pouze na aktuálního hráče. Pro větší kontrolu krátce pohněte pravou páčkou, abyste se přepnuli ze zamčeného hráče, a před žádostí o zpětnou přihrávku ovládejte spoluhráčův pohyb.

Přirozený systém kolizí – Přepracovaný systém kolize hráčů a jejich pohybu zpřístupnil zcela nové animace vytvářející plynulejší vzájemné interakce po celém hřišti. Ve FIFA 21 se budou klíčové fotbalové momenty včetně závarů v malém vápně, bojů o míč ve středu pole a útočných duelů rozhodovat plynuleji než kdy předtím, mezi hráči bojujícími o míč tak bude docházet k přirozenějším střetům.

Režim Tvrdá konkurence – Do hry jsme rovně implementovali režim Tvrdá konkurence, v němž jsme si kladli za cíl napodobit herní styl nejlepších hráčů FIFA. Na legendární a ultimátní obtížnost vás tak čekají ještě náročnější soupeři, kteří budou lépe využívat fotbalové finty a triky, typy driblinků i taktické možnosti.

Základy fotbalu – Podle zpětné vazby od komunity jsme přepracovali některé základní aspekty série FIFA, čímž jsme vylepšili celkovou hratelnost:

Přihrávky – Lepší chápání prostoru a postavení protihráčů se pozitivně odrazí na kvalitě přihrávek.
Blokování – Nový systém blokování ve FIFA 21 přináší vyváženější vyústění zblokovaných střel a centrů ze strany obránců.
Odezva – Rychlejší reakční doba umožňuje hráčům lépe se dostat z obtížných situací, kdy jsou pod tlakem soupeře.
Manuální hlavičky – Převezměte plnou kontrolu nad střelami i přihrávkami hlavou díky manuálním hlavičkám, s jejichž pomocí pošlete míč přesně tam, kam míříte.

REŽIM KARIÉRA

Postarejte se o každý aspekt v režimu Kariéra ve FIFA 21 zásluhou novinek, které rozšiřují vaše možnosti při zápasech, přestupech i tréninku, takže máte větší kontrolu nad cestou svého týmu na vrchol. Na trenérskou dráhu se můžete vydat jednodušeji než kdy předtím.

Interaktivní zápasová simulace – Vyzkoušejte zcela nový způsob odehrání sezóny s pomocí interaktivní zápasové simulace. Jde o obří skok v oblasti interaktivity herního systému, s nímž máte kontrolu nad výsledkem každého zápasu. Naskakujte do zápasů a zase pryč kdykoli během 90 minut a ovlivňujte aktuální dění, nebo se zaměřte pouze na klíčové momenty včetně penalt a pokutových kopů a díky novým kontextovým příkazům otočte výsledek ve svůj prospěch. Vylepšené zápasové informace vám rovněž umožní přesně reagovat na dění zápasu a provádět změny přímo ze simulace na základě statistik z utkání a výkonů a kondice hráčů.

Vývoj hráče – Díky přepracovanému systému rozvoje máte teď větší vliv na fotbalový růst svých hráčů. Udělejte z pravých obránců pravá křídla, z defenzivních záložníků střední zadáky nebo zkrátka zaplňte mezery v sestavě. Sledujte změny ve vlastnostech hráčů během tréninku, ať máte přehled o tom, jak se váš tým zlepšuje.

Aktivní trénink a zápasová praxe – Do hry jsme implementovali nový atribut zápasová praxe, jde o vlastnost, která udává, s jakou pravděpodobností hráči uspějí v těch nejdůležitějších momentech utkání. Zvyšte zápasovou praxi svých hráčů v rámci nového aktivního tréninkového systému, který vám umožní nastavovat skupinové tréninkové jednotky zvyšující pravděpodobnost, že vaši útočníci promění velké šance nebo obránci předvedou úspěšný klíčový zákrok.

Plánování týdenního rozpisu – Vytvořte svému týmu tréninkový plán pomocí nového systému správy aktivit. Rozhodněte se, kdy trénovat a kdy během týdne odpočívat, protože správná rovnováha mezi zápasovou praxí a morálkou a kondicí vašich hráčů rozhoduje o tom, zda příští zápas vyhrajete, nebo prohrajete.

Systém zpětné vazby hráčů – Nový systém se postará o vizuální indikaci připravenosti vašich hráčů na nadcházející utkání, takže budete na první pohled vědět, jak jsou na tom po stránce morálky, zápasové praxe a kondice. Podívejte se, kteří fotbalisté jsou ve špičkové formě a připraveni jít do akce, komu by prospěl další trénink nebo kdo si potřebuje odpočinout a nabrat síly. Rovněž zde uvidíte vliv na herní statistiky, pokud hráče postavíte na jiný než preferovaný post, takže snadněji vyberete pro jednotlivá utkání nejlepší možnou jedenáctku.

Vylepšené chování soupeřů řízených hrou – Vylepšené chování soupeřů řízených hrou znamená, že protivník se bude v útoku i obraně chovat inteligentněji. Díky novým systémům se umělá inteligence lépe rozhoduje při bránění vašich hráčů, obranných zákrocích, přihrávkách nebo driblinku. Během jednotlivých zápasů tak očekávejte další výzvy snižující monotónnost utkání v průběhu své kariéry.

Nové přestupní možnosti – Vylepšený realismus na poli přestupů nabízí týmům ovládaným skutečnými hráči i hrou nové způsoby angažování hráčů. Uzavřením dohody o hostování s následnou opcí s volitelnou či povinnou provizí z pozdějšího prodeje získejte pro svůj tým nového talentovaného hráče a reagujte na nabídky trenérů řízených hrou ohledně výměny fotbalistů.

Nová počáteční nastavení – Upravte si kariérní režim pomocí nových možností počátečního nastavení. Veďte realističtější jednání o získání posil z přestupového trhu zásluhou prvku Autentické přestupy nebo rozpočet týmu po jeho převzetí navyšte pomocí finanční injekce, která vám pomůže s vybudováním kvalitního mužstva.

Rozšířené ligové motivy – Užijte si větší autentičnost díky rozšířeným motivům konkrétních lig pro některé z nejprestižnějších a nejhranějších soutěží na světě, s nimiž se teď v režimu Kariéra potkáte ve větší míře – včetně UEFA Champions League a CONMEBOL Libertadores.
EA SPORTS VOLTA FOOTBALL

Hraní na více způsobů. Více možností vlastní úprav. Více lokalit. Společně s přáteli nasajte pouliční atmosféru a předveďte svůj styl v klecích a na hřištích po celém světě v rámci různých forem malé kopané.

TÝMY VOLTA: Vyzkoušejte společenštější pouliční fotbal v režimu TÝMY VOLTA, novém způsobu společného hraní s až třemi přáteli, nebo utvořte tým s ostatními hráči VOLTA FOOTBALL a vyhrávejte jako jeden v on-line kooperativních zápasech 5 na 5. Spojte se s přáteli prostřednictvím přepracovaného centra VOLTA, s jehož pomocí utvoříte tým a jedinečným způsobem si přizpůsobíte vlastní postavy. Poté se vydejte na trávník vyzvat soupeře, stoupejte žebříčky a získávejte odměny v rámci týdenních soutěží.

Hratelnost: Mezi novinky ve VOLTA FOOTBALL patří obecně realističtější a uspokojivější zážitek z malé kopané, a to zásluhou nové rychlosti hry a inteligentního pohybu spoluhráčů a spoluhráček. Díky tomu si vytvoříte více šancí a naplno si užijete atmosféru pouličního fotbalu. Bleskové finty a agilní driblink rozšiřují váš repertoár způsobů překonání soupeře, zatímco defenzivní protiakce jako nový systém blokování zajistí, že situace jeden na jednoho budou soupeřům na obou stranách míče přinášet větší uspokojení z dobře odvedené práce.

Možnosti vlastních úprav: Propojte fotbal a módu a přizpůsobte si vlastní postavu novým oblečením od adidasu, profesionálních fotbalových klubů, týmů pouličního fotbalu a z kolekcí navržených celebritami.

VYBRANÉ SOUBOJE: Přilákejte do svého TÝMU VOLTA největší jména nejen ze světa fotbalu a vyzkoušejte zcela nový režim VYBRANÉ SOUBOJE. Utkejte se s hvězdnými hráči ovládanými hrou, stejně jako s týmy vytvořenými komunitou VOLTA FOOTBALL a soupeřte o body a odměny v rámci režimu VYBRANÉ SOUBOJE.

Lokality: V režimu VOLTA FOOTBALL je k dispozici více než 20 jedinečných hřišť nacházejících se na šesti kontinentech. V každé z těchto lokalit vás čeká unikátní atmosféra a autentická pouliční fotbalová kultura. Nechte se pohltit atmosférou centra Sao Paula, vneste trochu elegance na betonové milánské hřiště nebo předveďte své umění uvnitř ohromujícího geodetického dómu v Dubaji. Chlubit se svými dovednostmi můžete celkově na pěti nových fotbalových hřištích.

Typy zápasů: Hrajte podle chuti. Užijte si odlišné formy malé kopané jako 3 na 3 bez BR, 4 na 4, 4 na 4 bez BR, 5 na 5 a profesionální futsal a zahrajte si zápasy na různě velkých hřištích s mantinely i bez nich.

Další režimy:

DEBUT: Objevte svět pouličního fotbalu v režimu DEBUT. Zvolte si vlastní cestu v rámci příběhového představení VOLTA FOOTBALL, během něhož se setkáte s některými hvězdami fotbalového světa.
VOLTA VÝKOP: Vyrazte s oblíbenými profesionálními týmy do libovolného města z VOLTA FOOTBALL a zahrajte si různé formy malé kopané s brankáři i bez nich.

FIFA ULTIMATE TEAM

Užijte si zcela nové způsoby hraní nejoblíbenějšího režimu série FIFA a vybudujte si ve FIFA 21 Ultimate Teamu vysněné mužstvo tvořené hráči z minulosti i současnosti.

Kooperativní FUT – Vyhrávejte jako jeden ve FIFA 21 Ultimate Teamu, novém způsobu on-line hraní s přáteli a soupeření o odměny. Spojte síly v Division Rivals i Squad Battles, zapojte se do týdenních soutěží a plňte zcela nové kooperační úkoly, které vás odmění nejen za vítězství na hřišti.

Rozšířené možnosti úpravy klubu – Vytvořte si opravdu jedinečný Klub FUT díky řadě nových a rozšířených možností, jak si přizpůsobit vzhled svého týmu na hřišti i na tribunách.

Jeden klub FUT – Pokud si pořídíte konzoli nové generace s využitím dvojího nároku, můžete svůj klub FUT převést z PlayStationu 4 na PlayStation 5, nebo z Xboxu One na Xbox Series X a zpět (přestupové trhy a žebříčky ve FUT 21 fungují napříč různými generacemi konzolí). Nárok na upgrade u bezdiskových platforem je podmíněn pořízením digitální verze hry. Platí omezení v souladu se smluvními podmínkami. Podrobnosti na https://www.ea.com/cs-cz/games/fifa/fifa-21/news/dual-entitlement-terms-and-conditions.
BEZKONKURENČNÍ AUTENTIČNOST

EA SPORTS FIFA 21 nabídne bezkonkurenční autentičnost v podobě více než 17 000 hráčů, 700+ týmů, 90+ stadionů a 30+ oficiálních lig zaručujících nejrealističtější zpracování virtuálního fotbalu. FIFA 21 je jediná videohra, v jejímž rámci máte exkluzivní přístup k největším soutěžím světa jako UEFA Champions League, UEFA Europa League, CONMEBOL Libertadores, CONMEBOL Sudamericana, Premier League, Bundesliga nebo LaLiga Santander.

Pořiďte si FIFA 21 na Xbox One před vydáním FIFA 22 a bez jakýchkoli dalších nákladů obdržíte upgrade hry pro Xbox Series X. Další informace najdete na stránce ea.com/nextlevel.
FIFA 21 ULTIMATE TEAM
POPIS PRODUKTU

Sestavte svůj vysněný tým z kádru tisíců hráčů a zúčastněte se nejpopulárnějšího módu hry FIFA. FIFA Ultimate Team™ (FUT) propojuje fanoušky fotbalu z celého světa a napříč celou sezónou do hry přináší obsah ovlivněný reálnými výkony a zápasy z Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA a Poháru osvoboditelů.
NOVINKY VE FUT 21

FUT CO-OP

Přispějte ke společnému vítězství ve FUT 21 a sbírejte odměny. FUT Co-Op umožňuje hrát společně s kamarádem online ve FIFA Ultimate Team, plnit speciální kooperativní cíle a získat tak ještě více odměn pro váš FUT Club:

Rivalové Divize: Staňte čelem ostatním dvojícím nebo sólo hráčům. Vy i váš kamarád díky tomu individuálně postoupíte ve Weekly Tier vaší Divize.
Squad Battles: Nechte si pomoci od kamaráda v boji proti AI v Squad Battles. Odehrajte zápasy společně jako tým a získávejte body, které se započítávají do vašeho i kamarádova týdenního hodnocení žebříčku Squad Battles.
Přáteláky FUT: Trochu relaxu s přáteli si můžete dopřát díky Přátelákům FUT. Spojte síly a nastavte si vlastní pravidla FUT House Rules proti ostatním hráčům.

FUT STADION

Vítejte ve svém novém domově. FUT Stadion je stadion na zakázku, inspirovaný několika největšími stadiony a nejsilnějšími atmosférami ve světě fotbalu. Upravte si ho podle sebe, změňte vzhled, zvuky, a odemykejte nové úrovně vylepšováním vašeho klubu, což přiláká ještě více fanoušků.

 

FUT Stadion: Ultramoderní začátek pro váš tým ve FUT 21. Zvolte si hymnu, barvu sedaček a vymyslete, jak budou vaši fanoušci oslavovat domácí góly, abyste vytvořili tu nejlepší atmosféru.
FUT Challengers Stadion: Zesilte atmosféru vašeho stadionu pomocí rozšíření Challengers. Naučte fanoušky nové choreografie s bannery, které rozklepou hosty a vystavte si své trofeje.
FUT Champions Stadion: A nakonec, posuňte svůj klub na mezinárodní úroveň s rozšířením Champions, které váš FUT Stadion zvětší na plnou kapacitu. Z vašeho stadionu se stane pro soupeře děsivé místo plné kotlů fanoušků a strmých tribun, vystavíte zde všechny své úspěchy a máte plnou kontrolu nad každým detailem zápasu.

FUT STADION: ROZŠÍŘENÉ ÚPRAVY KLUBU

Ve vaší nové domovině vybudujete svůj vysněný klub ať už na hřišti nebo na tribuně s různými úpravami klubu, stadionu a nastavením atmosféry ve FUT 21.

Úpravy klubu: Váš klub, váš styl. Zvolte pro svůj klub tu správnou přezdívku a vytvořte svůj jedinečný klubový vzhled pomocí nekonečně mnoha kombinací klubových log, barev, stadionových bannerů a speciálních balíčků, které zahrnují návrhy od velikánů módy i hudby.
Úpravy stadionu: Soustřeďte se na každý detail svého FUT Stadionu od vzoru trávníku a barev sítě v bráně až po barvy samotného stadionu a jeho sedaček. Pyšněte se vlastními choreografiemi fanoušků s prostorem pro nové sestavy, kterými ukážete světu, na čem tu doopravdy záleží. Vystavte své FUT úspěchy a trofeje tak, aby nikomu neuniklo, kdy váš klub dosáhne dalšího milníku.
Úpravy atmosféry: Zažehněte tu pravou atmosféru svého FUT Stadionu pomocí vlastní klubové hymny a chorea a na vlastní kůži pociťte radost z každého gólu s novými oslavami, gólovou hudbou a pyrotechnikou, kterou zažehnete svůj domácí trávník.

EVENTY FUT

Staňte se členem globální FUT komunity díky eventům FUT. Odměny pro svůj klub a ostatní získáváte soupeřením i spoluprací. Plňte úkoly specifické každému eventu FUT pro ještě více odměn.

Komunitní eventy: Spojte síly pro dobrou věc v komunitních eventech. Plňte cíle společně jakožto FUT komunita a odemkněte speciální odměny úplně pro všechny.
Týmové eventy: #TeamFelix nebo #TeamHaaland? Vyberte si svou stranu a postavte se FUT komunitě v nových týmových eventech. Plněním tematických úkolů odemknete speciální odměnu pro svůj tým. Dosáhněte cíle jako první.

PŘÁTELÁKY FUT ŽIVĚ

Otrkejte svůj tým v Přátelácích FUT pomocí Squad Rules – speciálně upravených pravidel, které donutí vás i vaše oponenty se svou sestavou experimentovat. House Rules a Squad Rules je možné zkombinovat a vytvořit tak řadu časově různě omezených zápasů kdykoli v průběhu sezóny.

ICONS: FUT 100

Představujeme FUT 100, 100 nejlepších fotbalistů vůbec. Vytvořte svůj tým snů plný novodobých hvězd fotbalu i starších legend – Eric Cantona, Xavi a Philip Lahm na jedné lodi s fotbalisty jako jsou Pele, Maradona, Cruyff, Ronaldo Nazario, Zidane a mnoho dalších, kteří společně tvoří FUT 100.

VÝZNAMNÉ OKAMŽIKY

Ty nejlepší góly, penalty a hlavičky z reálných okamžiků fotbalu jsme zachytili také ve FUT 21. Specifické charakteristiky hráčů se mění podle jejich reálných výkonů na hřišti. Jejich individuální statistiky ve hře jako jsou přesnost volného kopu, dlouhé střely a hlavičky tak lépe odpovídají důležitým okamžikům skutečných zápasů jejich kariéry, které představují.

DYNAMICKÝ MANAGEMENT KLUBU

Zjednodušený management klubu odstraňuje stav hráčů, atributy tréninku hráčů a koučingové Saff items k ulehčení hry. Zjednodušený systém léčení a uzdravování zranění zlehčuje řízení zranění u vašich klíčových hráčů.

OFFLINE DIVISION RIVALS ROZŘAZOVACÍ ZÁPASY

Každý zápas Squad Battles pro vás pomáhá najít podobně schopné hráče v Division Rivals, aniž byste museli hrát proti ostatním hráčům v online kvalifikaci. Vaše preferovaná obtížnost a výsledky ze zápasů proti umělé inteligenci určí tu správnou divizi právě pro vás.

JEDNODUCHÁ MENU

Začněte hrát rychleji s novým přepracovaným FUT Menu. S novou domovskou stránkou nic neprošvihnete, díky ní budete vždy v obraze, uvidíte všechny FUT novinky a v týmové obrazovce můžete upravit vaší taktiku, nebo si upravit svůj FUT stadion prakticky odkudkoliv ze svého klubu.

ROZŠÍŘENÉ ŽEBŘÍČKY

Rozšířené žebříčky teď ukazují každý víkend nejlepších 200 FUT šampiónů a hráčů Squad Battles. Sledujte svůj postup při odemykání vyšších a vyšších úrovní.

MÉNĚ ZÁBĚRŮ

Kratší ukázky, méně opakovaných přehrávání a rychlejší restarty, pokud se míč dostane mimo hru. I toto vám umožňují trávit více času hraním online FUT 21.

POSUŇTE SVŮJ KLUB NA DALŠÍ LEVEL

Pokud využijete upgradu na novou generaci konzolí pomocí Dual Entitlement můžete si ve FUT 21 přesunout svůj FUT klub z PlayStationu 4 na PlayStation 5 nebo z Xboxu One na Xbox Series X a klidně opět zpátky, včetně obchodů a žebříčků fungujícími napříč konzolovými generacemi. Konzole bez diskové mechaniky vyžadují zakoupení digitálního nároku na upgrade. Uplatňují se veškeré podmínky a povinnosti. Pro více informací navštivte https://www.ea.com/games/fifa/fifa-21/news/dual-entitlement-terms-and-conditions .
OBECNÉ INFORMACE O FIFA 21 ULTIMATE TEAM

Sestavte si svůj vysněný tým z tisíců hráčů a zúčastněte se nejpopulárnějšího módu hry FIFA. FIFA Ultimate Team™ (FUT), který propojuje fanoušky s celým světem fotbalu napříč sezónou a spoustou obsahu, který je ovlivněný reálnými výkony a zápasy včetně Ligy mistrů UEFA, Evropské ligy UEFA a CONMEBOL Libertadores.

UPRAVTE SI SVŮJ KLUB NA HŘIŠTI I MIMO NĚJ

Ve FIFA Ultimate Team máte absolutně pod kontrolou svůj tým – od jeho sestavy, taktiky po rozhodnutí, kdo bude vaše velká hvězda – a při tom všem si vybalancujete svá rozhodnutí pomocí jedinečného FUT Chemistry System.

Vaše rozhodnutí se nelimitují jen na hřiště. Upravte si svůj klub, stadion i atmosféru, aby byla opravdu dle představ.

Úpravy klubu: Vyberte si, jak bude váš tým vypadat, z nekonečně mnoha kombinací reálných balíčků, log a barev.
Úpravy stadionu: Upravte si své hřiště – můžete změnit skoro každý aspekt prostředí vašeho týmu v novém FUT Stadium. Změňte bannery, fanouškovské sestavy, vystavěné trofeje a mnoho dalšího, čímž vytvoříte ikonický domov pro váš klub.
Úpravy atmosféry: Vyberte svému týmu hymnu, chorea, hudbu při gólu a vše můžete zakončit pyrotechnikou, která dotvoří atmosféru pro fanoušky.

VAŠE ULTIMÁTNÍ SPOJENÍ S FOTBALEM

Ve FIFA Ultimate Team máte šanci sestavit si svůj tým snů z tisíce hráčů světového fotbalu a každý z nich má jedinečný FUT předmět a ohodnocení. Čím lepší je hráč, tím vzácnější jsou i ve hře.

Napříč FUT 21 se rozdávají hráčům speciální předměty s vylepšenými statistikami, které se projeví reálným výkonem na hřišti.

Ve FUT máte spoustu způsobů, jak si vylepšit svůj klub pomocí:

Cílů a událostí: Odemykejte nové hráče, balíčky nebo klubové předměty plněním jedinečných výzev ve hře.
Squad Building Výzvy: Vyměňujte si své nevyužité hráče ze svého klubu k odemčení nových hráčů, balíčků nebo klubových předmětů.
Obchod: Kupujte a prodávejte hráče v globální FUT komunitě.

HRAJTE PODLE SEBE

Vyberte si správný typ zápasu právě pro vás:

Hrajte sami: V Squad Battles se postavíte AI týmům hráčů z FUT komunity a každé utkání vás posune dál v týdenních žebříčcích. Otestujte své dovednosti proti FUT skupinám profesionálních fotbalistů, také proti FIFA hráčům a každý týden proti celebritám z Featured Squad Battle.
Hrajte spolu: Spojte se se svými kamarády ve FUT Friendlies a postavte se svým kamarádům v různých módech včetně House Rules. Nebo se spojte ve FUT Co-op a pomozte si odemknout odměny v Squad Battles a Division Rivals.
Hrajte proti světu: Hrajte online v Division Rivals, kde se postavíte dalším online hráčům podobných schopností a získávejte tak týdenní odměny. Každá výhra v Division Rivals vás dostane blíž k další Divizi i Weekend League.
Hrajte nejlépe jak umíte: Hrajte proti těm nejlepším a můžete se tak stát nejlepší hráčem FUT každý víkend v FUT Champions Weekend League. Postavte se nejlepším hráčům FUT z celého světa a získejte tak všechny odměny, které FUT nabízí.

 

Parametry

Kategorie: XONE
Záruka: 2 roky
Herní žánr: Sportovní,pro více hráčů
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Nové

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.13 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX