Air Conflicts Vietnam Ultimate Edition (PS4) Anglická verze

Kód: 11465
Neohodnoceno
999 Kč –3 %
020246 or 5
999 Kč –3 % 969 Kč 969 Kč včetně DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krabicová distribuce (použité)

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Osobní odběr
Osobní odběr
Osobní odběr ZDARMA v Ostravě
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Vietnamská válka. Píše se rok 1965. Konflikt, který začal před 20 lety dosahuje vrcholu. Vietnam je rozdělena země. Komunistický Sever bojuje proti anti-komunistickému Jihu v hrozivé občanské válce.

USA jsou ve studené válce se Sovětským Svazem a ve snaze demonstrovat svou moc a zájmy se rozhodnou podpořit Jižní Vietnam v boji proti komunistickým jednotkám Vietcongu.

Zažijte příběh Joea Thompsona, statečného pilota US Air Force během Vietnamské války. Do Vietnamu se dostal mezi prvními. Je mladý, talentovaný a svědomitý. Voľa sloužit své vlasti a pomáhat lidem je jeho životním posláním.

Sedněte si do kokpitu proudových letadel a helikoptér, strojů, které byly poprvé v historii použity ve Vietnamské válce a zažijte letecké souboje spolu s Joem na jeho cestě stát se leteckým esem.

Během této války musí ale Joe čelit zkoušce. To co zažije ve Vietnamu, změní jeho život navždy, stejně jako se změní i jeho vztah k rodině na jiném kontinentu, která sleduje jeho mise z dálky. Být spolu v kontaktu mohou jedině prostřednictvím dopisů ...

Zažijte Vietnamskou válku, jednu z nejničivějších válek všech dob, na vlastní kůži a sledujte osudy statečných pilotů US Air Force.

Ponořte se do emotivního příběhu a kromě hrdinských momentů zažijte i temné stránky války.

Kromě stíhacích misí musíte plnit i zcela nové, speciální mise, šité na míru pro piloty vrtulníků, ve kterých musíte použít celou výbavu vrtulníků.

Místo toho, abyste ovládali jen jedno letadlo, můžete ovládat každé letadlo ve Vaší letky v příslušných misích.

Všechny možné kombinace letadel a zbraní (a také kombinace vrtulníků a a zbraní) jsou založeny na skutečných předlohách.

Každé letadlo může být vybaveno pouze omezeným množstvím munice. Tomuto omezení se můžete vyhnout přepínáním mezi různými letadly letky.

Hrajte různé singleplayerové a inovativní multiplayerové režimy.

Hra obsahuje více než 20 letadel a vrtulníků.

  • Air Conflicts: Pacific Carriers (PlayStation 4 Edition):
  • Hra Air Conflicts: Pacific Carriers je historický arkádový simulátor odehrávající se během 2. světové války. Zaujměte své místo v kokpitu a zažijte intenzivní letecké souboje.

Bojujte jako Lucas Stark, odvážný a vlastenecký admirál amerického námořnictva, za ideály své země ve válce, která ho navždy změní. Zažijte druhou stranu konfliktu v japonské kampani v roli Hideakiho Hashimoto, japonského admirála odhodlaného dobýt Pacifik a přinést slávu císaři Japonska a sobě samému.

Jako velitel letadlové lodi v Pacifiku máte kontrolu nad celou letkou letadel, mezi kterými můžete takticky přepínat, abyste mohli kontrolovat hladinu munice a získat nadvládu nad nebem a mořem na takových místech, jako jsou Pearl Harbour, Midway a ostrov Wake. Zapojte se do hluboké singleplayerové kampaně, nebo bojujte proti svým přátelům ve vysoce kompetitivním multiplayerovém režimu.

Staňte se svědkem dobrodružství admirálů Lucase Starka a Hideakiho Hashimoto, velitelů letadlových lodí v Tichém oceánu během druhé světové války.

Převezměte kontrolu nad lodními dělovými věžemi v režimu Survive.

Dávejte si pozor na nepřátele a objevujte nové mise.

Místo toho, abyste ovládali jen jedno letadlo můžete ovládat všechna letadla ve Vaší letce v příslušné misi.

Každé letadlo může být vybaveno pouze omezeným množstvím munice, co od Vás vyžaduje strategickou kontrolu nad různými letadly letky.

Hra obsahuje celkem 3 letadlové lodě, 22 bitevních lodí a 13 letadel.

 

Parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: Rok
Herní žánr: Akční
Jazyk hry: Angličtina
Stav: Použité

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Playstation 4
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…
Nevyplňujte toto pole:
W Avatar autora Mr. 8.12.2023 00:46
20
Odpovědět
W Avatar autora Mr. 8.12.2023 00:46
20
Odpovědět
×

Splátková kalkulačka ESSOX