🎮 Upozornění pro naše hráče! 🕹️ Milí zákazníci, od 5. 2. do 20. 3. 2024 počítejte, prosím, s omezeným provozem a expedicí objednávek. Děkujeme. 🦹

Bioshock: The Collection (XONE) Anglická verze

Kód: 10380
Akce
Neohodnoceno
Značka: 2K games
369 Kč –21 %
obrazek 39 5.jpeg
369 Kč –21 % 289 Kč 289 Kč včetně DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Krabicová distribuce

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Osobní odběr
Osobní odběr
Osobní odběr ZDARMA v Ostravě
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

BioShock je pokračováním System Shock , akční série s RPG prvky, odehrávajícím se v silně atmosférickém prostředí města Rapture. Je to revoluční střílečka, která navždy změní vnímání FPS. Jde dál než jsou zažité scénáře a statické světy a vytváří živý, jedinečný a nepředvídatelný FPS zážitek. Hra BioShock je FPS nové generace.

 

 

Poté, co Vaše letadlo ztroskotá v ledových vodách, objevíte zrezivělou batysféra a sestoupíte do Rapture, města, skrytého pod mořem. Z města, původně vybudovaného jako ideální společenství pro vyvolené s genetickým potenciálem z řad vědců, umělců a průmyslníků, se ale idealismus vytratil. Díky experimentům s látkou ADAM vznikla řada agresivních či velmi bizarních mutantů. Podmořské město se stalo bizarním místem, kde bezpečnostní systémy postupně selhávají a oceán si chce vzít zpět, co mu kdysi patřilo. Čeká Vás jen město plné mrtvol, jehož chodbami se potulují mocní strážci a malá děvčátka okrádají mrtvé a kde Vás geneticky zmutovaná obyvatelé mohou propadnout na každém rohu. V tomto tvrdém světě jste nuceni zapojit všechny síly v boji o přežití.

Převezměte kontrolu nad svým světem hackováním mechanických zařízení, ovládáním bezpečnostních věží a vytvářením unikátních předmětů, které rozhodnou o vašem přežití.

Vylepšete své zbraně iontovými gely, výbušninami a jedy, díky nimž je přizpůsobíte nepřítelem a prostředí.

Geneticky modifikujte své tělo v desítkách plazmových stanic rozmístěných po městě, které Vás posílí fantastickými a často groteskními schopnostmi.

Prozkoumejte živý svět ovládaný umělou inteligencí Ecological, kde mají obyvatelé zajímavé a vzájemně navazující vztahy, které ovlivní váš zážitek ze hry.

Zažijte věrnou grafiku nové generace, která živě znázorňuje ztracené město ve stylu art deco s nejdetailnější zvýrazněnými a nejreálnější vyobrazenými vodními efekty, jaké byly kdy byly vyvinuty ve videohře.

Vybírejte smysluplné volby a dělejte vyzrálá rozhodnutí, které nakonec vyvrcholí otázkou:"Využijete nevinných přeživších města Rapture ... nebo je zachráníte?

 

není k dispozici žádný titulek není k dispozici žádný titulek není k dispozici žádný titulek

Kategorie: xbox one
Záruka: 24 měsíců
Herní žánr: akční
Jazyk hry: anglctina
Stav: použité

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Hry na Xbox
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.18 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX