Xbox Elite Wireless Series 2 bezdrátový ovladač

Kód: 10327
Akce
Neohodnoceno
Značka: Microsoft
2 499 Kč 2 499 Kč včetně DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Použité zboží (originální krabice)

Detailní informace

Garance doručení
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Osobní odběr
Osobní odběr
Osobní odběr ZDARMA v Ostravě
Doručení do druhého dne
Doručení do druhého dne
na jakékoliv místo

Detailní popis produktu

Navržen pro výkon

Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 je navržen tak, aby vyhovoval potřebám dnešních profesionálních hráčů s více než 30 způsoby hraní. Vylepšete svou mušku s novými nastavitelnými páčkami, střílejte ještě rychleji s přizpůsobitelnými triggery a zůstaňte konzistentní s pogumovaným povrchem.

Sestaven pro výkon

Zcela nový bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2 je navržen tak, aby splnil potřeby dnešních soutěživých hráčů. Nabízí více než třicet způsobů, jak hrát hry jako profík. Vylepšete si míření díky novým nastavitelným páčkám, palte ještě rychleji díky kratším pojistkám spouští a udržte si zaměření díky kompletně pogumovaným rukojetím.

Optimalizován pro vás

Přizpůsobte si ovladač hernímu stylu, kterému dáváte přednost, pomocí nových tvarů páček a řadicích pák, které lze vyměňovat. Uložte si na ovladači až tři vlastní profily a jeden výchozí profil a přepínejte mezi nimi pomocí tlačítka Profil. S využitím bezdrátové technologie Xbox, funkce Bluetooth nebo dodaného kabelu USB-C můžete hrát na konzoli Xbox One i zařízeních se systémem Windows 10.

Další možnosti přizpůsobení

Aplikace Xbox Accessories umožňuje neomezené přizpůsobení podle vlastních preferencí. Využijte exkluzivní možnosti konfigurace, například mapování tlačítek na hlasové příkazy, třeba „record that“ nebo „take a screenshot“. Přiřaďte tlačítko, které bude fungovat jako klávesa SHIFT a aktivovat alternativní vstupy pro všechna ostatní.

Navržen na dlouhé hraní

Zůstaňte ve hře! Dobíjecí baterie vydrží až čtyřicet hodin a propracované komponenty jsou navržené na dlouhou životnost. Ovladač můžete nabízet v pouzdru pro přenášení nebo mimo něj, pomocí přiloženého kabelu USB-C a nabíjecího doku.

Pohled pod úhlem na bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2

   Obsah balení:

  • Bezdrátový ovladač Xbox Elite Series 2
  • Pouzdro pro přenášení
  • Sada šesti páček: standardní (2), klasická (2), dlouhá (1), vyklenutá (1)
  • Sada čtyř řadicích pák: střední (2), mini (2)
  • Sada dvou směrových ovladačů: standardní, fasetovaný
  • Nástroj k nastavení páčky
  • Nabíjecí dok
  • Kabel USB-C

Technické údaje

Požadavky na systém Lze použít s konzolemi Xbox One a počítači se systémem Windows 7 nebo novějším. Windows 10: vyžaduje Bluetooth, dodaný kabel USB nebo bezdrátový adaptér pro Xbox (v prodeji samostatně). Windows 7 nebo 8.1: vyžaduje dodaný kabel USB; některé funkce nejsou podporovány. Ovladače jsou k dispozici na webu.
Požadavky aplikace Xbox Accessories K dispozici pro Xbox One a počítače s Windows 10.
Zvuk Obsahuje 3,5mm stereofonní konektor pro headset. Kompatibilní také se stereofonním adaptérem headsetu pro Xbox One a veškerým dalším příslušenstvím ovladačů pro Xbox od společnosti Microsoft.
Hmatová odezva Obsahuje funkci Impulse Trigger a motory zpětné vazby. Ovládání motorů lze upravit v aplikaci.
Hmotnost 345 g (+/- 15 g) při použití čtyř řadicích pák, fasetovaného směrového ovladače a standardních páček.
Připojení Ke konzolím Xbox One se můžete připojit pomocí bezdrátové technologie Xbox nebo dodaného kabelu USB-C o délce 2,7 m. K počítačům a tabletům se systémem Windows 10 se můžete připojit pomocí funkce Bluetooth nebo dodaného kabelu USB-C o délce 2,7 m. K počítačům se systémem Windows 7 a 8.1 se můžete připojit pomocí dodaného kabelu USB-C o délce 2,7 m; některé funkce nejsou podporovány.
Ovládání páček Pomocí nástroje k nastavení páčky můžete ručně upravit napětí páčky. K dispozici máte tři nastavení napětí. Aplikace Xbox Accessories umožňuje upravit křivky citlivosti na páčce nebo přepnout vstupy páček tak, aby levá páčka ovládala vstup pravé páčky a naopak.
Baterie Interní dobíjecí baterie s výdrží až čtyřicet hodin na jedno nabití. Výdrž baterie se liší podle způsobu používání a dalších faktorů.
Přiřaditelná tlačítka

A, B, X a Y; směrový ovladač nahoru, dolů, vlevo a vpravo; levé a pravé tlačítko; levá a pravá spoušť; stisknutí levé a pravé páčky; čtyři řadicí páky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Příslušenství Xbox One
Záruka: 12
Hmotnost: 0.3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
×

Splátková kalkulačka ESSOX