Příprava konzole na výkup

Ahoj hráči, pokud se rozhodneš prodat svou herní konzoli a chceš ji připravit na výkup a odeslání, je důležité postupovat správným způsobem. Přeci chceš za konzoli dostat co nejvíce peněz, je to tak? V tomto článku ti ukážu, jak na to. Bez ohledu na to, zda plánuješ upgradovat konzoli za novější model, nebo jen uvolnit místo v obýváku, je potřeba postupovat vždy stejně a v následujícím pořadí:

🎮 Zálohování dat a her

Než začneš s přípravou konzole na prodej, ujisti se, že jsi zálohoval všechny hry a data, které chceš zachovat. Pokud máš PlayStation nebo Xbox, můžeš využít cloudové úložiště dané služby. Je to nejjednodušší možnost, jak zachovat své hry a data. Další volbou je zálohovat data na externí disk.

🎮 Obnovení továrního nastavení

V dalším kroku je potřeba danou konzoli resetovat do továrního nastavení. Resetování je možné jednoduše provést v systémovém nastavení. Tímto krokem připravíte konzoli pro dalšího majitele. Nebudete se tak muset bát, že vaše herní data zůstanou v zařízení.

🎮 Vyčištění konzole

Po zálohování dat a obnovení továrního nastavení je důležité konzoli důkladně vyčistit. Použij k tomu mírně navlhčenou utěrku z mikrovlákna. Pro vyčištění Jemně vyčisti konzoli zvenčí i uvnitř a zbav ji prachu a nečistot.

🎮 Příslušenství ke konzoli

Nezapomeň na příslušenství ke konzoli. Máš originální ovladač, síťový či HDMI kabel? I na ně nezapomeň a lehce je očisti. Příslušenství, které ke konzoli přidáš může výrazně zvýšit cenu výkupu.

🎮 Doplnění informací

Navštiv naši stránku pro výkup, kde jednoduše doplníš informace o své konzoli. Je potřeba zadat nejen své osobní údaje, ale i podrobné informace o stavu konzole a dodanému příslušenství. Na konci se dozvíš orientační cenu kterou za tvoje zařízení získáš 💰. Vykupujeme všechny konzole Playstation i Xbox.

🎮 Zabalení a odeslání

Poté, co jsi konzoli vyčistil a doplnil údaje k výkupu, nezapomeň ji šetrně zabalit do krabice. Pokud chceš konzoli zasílat prostřednictvím Zásilkovny, nešetři výplňovým materiálem. Zboží je potřeba zabalit pečlivě, aby se během přepravy nepoškodilo.

vykupkonzoli

×

Splátková kalkulačka ESSOX